O firmie

Przepiękne
widoki górskie
Urok o każdej
porze roku
Widokowa działka
u stóp babiej góry
Ogrodzenie terenu
w stylu górskim

„DOM JEST TAM, GDZIE SĄ LUDZIE, KTÓRZY CIĘ KOCHAJĄ I POTRZEBUJĄ CIĘ. DOM JEST TAM, GDZIE CZUJESZ, ŻE JEST TWOJE MIEJSCE, NIEWAŻNE, JAKIE BŁĘDY POPEŁNIŁAŚ ANI JAK POSTRZEGAJĄ TWOJE ŻYCIE INNI. DOM JEST TAM, SKĄD MOŻESZ WYJECHAĆ, JEDNAK ZAWSZE WIESZ PRZY TYM, ŻE MASZ GDZIE WRACAĆ.”

– JAY CROWNOVER

INVESTBAL

BUDUJEMY DOMY

W GÓRACH

Znajdź własne górskie zacisze.

Historia firmy INVESTBAL.PL jest tak banalna i prosta, chętnie ją Wam opowiemy…

Dwóch przyjaciół, sąsiadów, prosili, żeby dopisać, że przystojni – ocenicie sami, mając obok siebie swoje domki drewniane w górach, spędzają tam najlepsze chwile w życiu.

Pewnego wieczoru, postanowili założyć wspólną firmę, zajmującą się budową oraz sprzedażą domów drewnianych. Na pięknych, widokowych działkach i uszczęśliwiać takie osoby jak Ty! Ludzie szukają swojego miejsca na wymarzony dom, więc postawili na dom z bala. Ciepły, przytulny, przyjazny. Wręcz idealny, jak z obrazka.

Wyobraźcie sobie – piękny, zgrabny drewniany domek w cudownej, zielonej okolicy. Wychodzisz rano na taras z widokiem na góry i lasy z kubkiem kawy w ręce i tak zaczynasz swój dzień, czy może być lepiej?

MARZYSZ O CIEPŁYM, PRZYTULNYM DOMU? ZADZWOŃ DO NAS 509 911 646 500 400 241

Jeśli to Cię nie przekonało, to może przekona Cię fakt, że będziesz miał gdzie spędzać weekendy, urlop, święta,
a zapraszanie gości stanie się ogromną przyjemnością.

Lato w górach pachnie grillem i przeciągająca się imprezą do późnych godzin nocnych, natomiast w dzień pięknymi widokami i wylegiwaniem się na leżaku w promieniach słońca.

Wiosna natomiast jest idealna do wycieczek i zdobywania szczytów, tych mniejszych i tych większych. Widoki cieszą oczy i zostają w pamięci na zawsze.

Natomiast jesień w górach jest wyjątkowa i nigdzie indziej nie zobaczycie takiego krajobrazu. Na samą myśl zamykamy oczy i widzimy lasy, drzewa oświetlone słońcem lśniące w najpiękniejszych kolorach jesiennej tęczy.

Białe święta? Brzmią nierealnie? Otóż w górach to więcej niż pewne! Cudowny, bajkowy klimat z białymi choinkami na zewnątrz. To możliwe!

Twoim celem jest zaimponowanie teściowej? Proszę bardzo, myślimy, że nie ma na świecie teściowej, która przeszłaby obojętnie wobec takiego domku.
My swoje marzenie spełniliśmy… Czas zrealizować Twoje. Pomożemy Ci w tym!

– Radzio & Tommy

NASZE FILMY 

Zobacz filmy video i dowiedz się co możesz zyskać!

Domy z bali Zawoja
SPRZEDAŻ DOMÓW Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA GÓRY
WŁASNE DZIAŁKI W MIEJSCOWOŚCI ZAWOJA, U STÓP BABIEJ GÓRY!
REALIZACJA NA DZIAŁKACH WŁASNYCH
BUDUJEMY DOMY

Notice: Undefined index: cookie_ue in /vol2/user/investbal/www.investbal.pl/wp-content/themes/investbal/resources/_functions_basic.php on line 146
InvestBal informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij