Aktualności

Przepiękne
widoki górskie
Urok o każdej
porze roku
Widokowa działka
u stóp babiej góry
Ogrodzenie terenu
w stylu górskim
poniedziałek, 08.08.2022r.

Ostatnie szlify…

Dzień dobry, Ostatnie szlify domku drewnianego, taki taras to marzenie. Ostatni domek może należeć właśnie do Ciebie.

środa, 13.07.2022r.

Coraz bliżej…. :)

Dzień dobry, Już coraz bliżej końca Zapraszamy na bieżące zdjęcia. Spokojnej niedzieli, pozdrawiamy Ostatni domek może należeć właśnie do Ciebie.

Witamy, Dobra wiadomość jest taka, że jeszcze około 2 tygodnie i domek będzie skończony . I tym samym zakończymy etap 3 domów drewnianych z pół- bala. Domek może być Pani albo Pana albo Państwa . Domek jest dostępny, gotowy do sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu.

wtorek, 28.06.2022r.

CUDA-NATURY.COM

Dobry wieczór, Pamiętacie Państwo nasze smart domki w Zawoi? Najlepsza wiadomość jest taka, że można w nich spędzić wymarzony urlop, a może rocznice, romantyczny weekend lub rodzinny czas- wybór należy do Państwa Jednym słowem są na wyciągnięcie ręki, a raczej dłoni, która będzie klikać w rezerwacje . Cuda natury, jak sama nazwa wskazuje to cuda z przepięknym widokiem na Babią Górę w idealnej lokalizacji w Zawoi. Właściciel bardzo sympatyczny i elastyczny . Przypominamy, że domki są 3. Zapraszamy do galerii […]

piątek, 24.06.2022r.

Nowe banery w Zawoi

Witamy, Od dziś w Zawoi pojawiły się nasze nowe reklamy, prosimy się rozglądać. Nowe reklamy, nowe plany – ale o tym już niebawem . Spokojnego weekendu.

piątek, 20.05.2022r.

Wiosna ah to ty….. ;)

Dobry wieczór, Wiosna w tym roku wyjątkowo nas rozpieszcza, co widać po etapie prac ostatniego domu . Zapraszamy na nasze drewniane osiedle Przypominamy- ostatni domek może należeć właśnie do Ciebie.

1 2 3 6
SPRZEDAŻ DOMÓW Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA GORY
WŁASNE DZIAŁKI W MIEJSCOWOŚCI ZAWOJA, U STÓP BABIEJ GÓRY!
REALIZACJA NA DZIAŁKACH WŁASNYCH
BUDUJEMY DOMY
InvestBal informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij