Kontakt

Przepiękne
widoki górskie
Urok o każdej
porze roku
Widokowa działka
u stóp babiej góry
Ogrodzenie terenu
w stylu górskim

„DOM JEST TAM, GDZIE SĄ LUDZIE, KTÓRZY CIĘ KOCHAJĄ I POTRZEBUJĄ CIĘ. DOM JEST TAM, GDZIE CZUJESZ, ŻE JEST TWOJE MIEJSCE, NIEWAŻNE, JAKIE BŁĘDY POPEŁNIŁAŚ ANI JAK POSTRZEGAJĄ TWOJE ŻYCIE INNI. DOM JEST TAM, SKĄD MOŻESZ WYJECHAĆ, JEDNAK ZAWSZE WIESZ PRZY TYM, ŻE MASZ GDZIE WRACAĆ.”

– JAY CROWNOVER

INVESTBAL.PL S.C.

Ul. Sławka 40/19,
40-833 Katowice
Godziny pracy
Pn. - Pt. 8:00 - 16:00

  Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamację.

  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez firmę INVESTBAL z siedzibą: 40-833 Katowice, ul. Sławka 40/19.
  Szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności.

  SPRZEDAŻ DOMÓW Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA GÓRY
  WŁASNE DZIAŁKI W MIEJSCOWOŚCI ZAWOJA, U STÓP BABIEJ GÓRY!
  REALIZACJA NA DZIAŁKACH WŁASNYCH
  BUDUJEMY DOMY

  Notice: Undefined index: cookie_ue in /vol2/user/investbal/www.investbal.pl/wp-content/themes/investbal/resources/_functions_basic.php on line 146
  InvestBal informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
  zamknij