Twoje miejsce na ziemi – odkryj je z InvestBal.pl

Własny dom z bali? Dlaczego nie! Domy z półbali wykonujemy z drewna świerkowego, a dach każdego z nich został pokryty blachodachówką w formie góralskiego gontu. Domki znajdują się na płaskich działkach, usytuowane są w kierunku zachodnio-północnym na wysokości ponad 700 m n.p.m.- BĘDZIE TO WYMARZONE MIEJSCE DLA CAŁEJ RODZINY!

Niezmiernie się cieszymy, że jesteście Państwo na naszej stronie internetowej, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z projektem, budową domów z bali czy projektami związanymi ze SMART HOME. Nasza oferta jest dopasowana do Państwa marzeń, którą przybliżymy, aby Państwo poczuli, jakie wspaniałe uroki kryją góry o każdej porze roku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką i przejrzystą ofertą, w której każdy z Klientów znajdzie miejsce do spędzenia czasu na łonie natury z widokiem na góry! Dzięki naszemu intuicyjnemu menu, wersji mobilnej oraz formularzowi kontaktowemu szybciej się Państwo z nami skontaktują. Warto śledzić również nasze aktualności i dowiedzieć się, jak zmieniamy się dla Was.

Pozdrawiamy gorąco,

Radzio & Tommy

SPRZEDAŻ DOMÓW Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA GÓRY
WŁASNE DZIAŁKI W MIEJSCOWOŚCI ZAWOJA, U STÓP BABIEJ GÓRY!
REALIZACJA NA DZIAŁKACH WŁASNYCH
BUDUJEMY DOMY

Notice: Undefined index: cookie_ue in /vol2/user/investbal/www.investbal.pl/wp-content/themes/investbal/resources/_functions_basic.php on line 146
InvestBal informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij